آموزش فروشندگان

آموزش تنظیم ابعاد و حجم عکس محصول

“ساده شروع کنید و به فکر بهبود باشید”

با سلام و درود خدمت همه شما دوستان و فروشندگان محترم فروشگاه اینترنتی چیدمانک. با یک آموزش دیگر خدمت شما عزیزان هستم. در این آموزش میخوام نحوه تنظیم ابعاد عکس و مهمتر از آن تنظیم و کاهش حجم عکس را خدمت شما عزیزان آموزش بدیم. قطعا برای قرار دادن عکس محصول در صفحه محصول علاوه بر اینکه باید نکاتی مانند با کیفیت بودن عکس، وضوح محصول، عکاسی از وجوه مختلف محصول و… رعایت شوند، کاهش حجم عکس و تنظیم ابعاد آن نیز اهمیت زیادی دارد. چرا که باعث میشود صفحه فروشگاه شما و لیست محصولات شما دارای نظم و جذابت گرافیکی بیشتری شود.

معرفی ابزار بسیار کاربردی و جامع برای تغییر سایز عکس

ابزارهای بسیار زیادی برای تغییر در حجم و ابعاد عکس وجود دارد، ابزارهایی مانند Photoshop, Corel, Paint و… ابزارهایی هستند که میتوانید با آنها عکسها را تغییر سایز و یا اصطلاحا Resize کنید. اما مشکلی که بعضا وجود دارد این است که این ابزارها گاها نیاز به تخصص برای کار کردن با آنها وجود دارد. و یا گاهی ممکن که نصب انها روی کامپیوتر شما به علت حجیم بودن این نرم افزاها کمی مشکل باشد.

اما توی این آموزش میخوام یک ابزار بسیار ساده و کاربردی رو به شما عزیزان معرفی کنم که با اون میتونید خیلی ساده و سریع عکسهاتون رو Resize کنید. این ابزار بسیار ساده و کاربردی بصورت نسخه آنلاین میباشد و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی کامپیوتر شما نیست و شما به سادگی میتونید به اون دسترسی داشته باشید.

لینک دسترسی به ابزار تغییر ابعاد photoresizer

لینک دسترسی به ابزار کاهش حجم عکس compressjpeg

ابزار Photoresizer یک ابزار بسیار کاربردی میباشد که شما بصورت آنلاین و کاملات رایگان به اون دسترسی دارید. با این ابزار میتوانید سایز عکس را تغییر دهید، آن را Crop کنید و با فرمتهای مختلفی آن را ذخیره نمایید. البته با ذخیره کردن با بعضی فرمتها ( که آموزش آن بصورت کامل خدمت شما ارائه شده ) میتوانید حجم عکس ها را تا حد زیادی کاهش دهید.

ابزار دیگری که در بالا لینک آن را برای شما عزیزان قرار دادم، Compressjpeg نام داره که با استفاده از این ابزار میتوانید حجم عکس ها را بصورت چشمگیری کاهش دهید که این خود یک امتیاز محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید