آموزش فروشندگان

آموزش حذف بک گراند عکس محصول

حذف بک گراند عکس

“ساده شروع کنید و به فکر بهبود باشید”

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان و فروشندگان محترم فروشگاه اینترنتی چیدمانک. قطعا همه دوستانی که در زمینه فروش اینترنتی فعالیت دارند با چالش سفید کردن بک گراند عکس محصولات خود روبرو هستند. راههای بسیار زیادی برای سفید کردن بک گراند عکس محصولات وجود داره که ما میخوایم امروز به یکی از ساده ترین و سریع ترین این روشها نگاهی بندازیم و با ابزاری که این کار رو برای ما انجام میده آشنا بشیم.

معرفی یک ابزار بسیار عالی و کاربردی برای حذف بک گراند عکس

یک ابزار بسیار کاربردی بنام  “Photo Scissors” رو میخوام معرفی کنیم. این ابزار هم بصورت نسخه وبسایت وجود دارد و هم بصورت نرم افزار که این نرم افزار هم برروی مک و هم روی ویندوز قابل نصب هست. لینک دانلود این نرم افزار رو در پایین برای شما قرار دادیم که خیلی ساده و با حجم خیلی کم قابل دانلود هست و نصب بسیار ساده ای دارد. تفاوت اصلی این نرم افزار با دیگر ابزارها این است که قدرت تشخیص بسیار بالایی دارد چرا که با استفاده از هوش مصنوعی میتواند اجزاء مختلف عکس را تشخیص دهد. این نرم افزار کنترل زیادی را در رابطه با عکس در اختیار شما قرار میدهد و شما به سادگی میتوانید پس زمینه عکس را از خود محصول جدا کنید.

حذف بک گراند عکس

تنها کاری که شما باید انجام بدین برای حذف پس زمینه عکس، این است که قسمتهایی که باید حذف شوند را با هایلایت قرمز، و قسمتهایی که نیاز دارید حفظ شوند را با هایلایت سبز مشخص کنید….!!!!

لینک دانلود نرم افزار

دو نرم افزار بسیار کاربردی و عالی بار حذف پس زمینه عکس با گوشی

1- نرم افزار Backgroung eraser که هم برای IOS و هم برای اندروید قابل استفاده هست.

 

 

background eraser

 

2- نرم افزار Change Background Of Photos که هم برای IOS و هم برای اندروید قابل استفاده هستند.

Change Background Of Photos

آموزش کار با نرم افزار بسیار ساده “Photo Scissors” رو بصورت ویدیویی برای شما عزیزان قرار دادم. این آموزش از مراحل نصب تا ویرایش عکس رو برای شما عزیزان توضیح داده و اگر سوالی بود لطفا در قسمت نظرات مطرح کنید تا سریعا پاسخ داده بشه.

دیدگاهتان را بنویسید