قوانین ارسال

در این صفحه قصد داریم تا شرایط ارسال سفارشات و قوانین مرجوعی کالاهایی که شامل کالاهای مجاز برای مرجوع کردن هستند را توضیح دهیم.

قوانین ارسال 

سفارشاتی که در هر روز تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، همان روز ارسال خواهند شد. مشروط بر آنکه روز ثبت سفارش، روز جمعه و یا تعطیل رسمی نباشد.

سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر و یا در روزهای تعطیل ثبت نهایی شوند ( ثبت سفارش و پرداخت )، در روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

راههای ارسال سفارشات

سفارشات لباس از طریق اداره پست ارسال خواهند شد و هزینه ارسال سفارشات 15.000 تومان میباشد که بر روی فاکتور خرید مشتریان اضافه میشود.

کلیه سفارشات کالای دکوری و آشپزخانه ( غیر از لباس ) از طریق شرکت تیپاکس ارسال خواهند شد، چرا که به علت شکستنی بودن بعضی از محصولات، ارسال با این شرکت بسیار امن تر خواهد بود. سفارشاتی که حجم و وزن انها زیاد باشد، مانند سرویس‌های غذاخوری چینی، برای شهرستانهای دیگر با باربری ارسال میشوند.

لازم به ذکر است که تعیین هزینه ارسال تماما به عهده شرکت تیپاکس و یا شرکت باربری میباشد و فروشگاه چیدمانک هیچگونه دخالتی در این موضوع ندارد. هزینه ارسال نیز بصورت پس کرایه بوده و تماما به عهده مشتریان گرامی میباشد. مگر در شرایط ویژه مانند جشنواره که گاها فروشگاه هزینه ارسال را رایگان در نظر میگیرد.

بازدیدها: 15