آموزش فروشندگان

تعرفه کمیسیون فروش در فروشگاه چیدمانک

“ساده شروع کنید و به فکر بهبود باشید”

مدل همکاری در فروشگاه اینترنتی چیدمانک

برای شروع به همکاری با فروشگاه اینترنتی چیدمانک در قدم اول شما باید یک حساب کاربری فروشندگی ایجاد نمایید. پس از ایجاد حساب کاربری نهایتا تا 24ساعت بعد، حساب کاربری شما توسط کارشناسان بررسی و فعال میشود. پس از فعالسازی حساب کاربری فروشنده شما میتوانید محصولات خود را پنل خود اضافه کنید تا در معرض بازدید مشتریان فروشگاه قرار بگیرد. تمامی این مراحل بصورت کاملا رایگان بوده و شما هیچ گونه هزینه‌ای بابت ایجاد حساب کاربری، افزودن محصولات خود و بازدید مشتریان از محصولات پرداخت نخواهید کرد. البته ذکر این نکته بسیار مفید است که حتما صفحه “قوانین همکاری” با فروشگاه را مطالعه فرمایید. قوانین این صفحه همانطور که گفته شد به عنوان یک قرارداد دوطرفه بوده و کاملا الزام آور خواهد بود.

جدول کمیسیون فروش در فروشگاه چیدمانک

هزینه فروش محصولات در فروشگاه چیدمانک بصورت کمیسیون فروش میباشد. به این معنی که شما فروشنده محترم پس از دریافت سفارش از طرف مشتری کمیسیون فروش محصول خود را پرداخت خواهید کرد. پرداخت این کمیسیون به این صورت میباشد که میزان کمیسیون فروش از قیمت محصول فروخته شده کسر شده و مابقی به حساب فروشنده واریز خواهد شد. این درصد کمیسیون فقط برروی قیمت محصول محاسبه خواهد شد و شامل هزینه ارسال، مالیات و… نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه کمیسیون فروش
لباس زنانه 10%
ظروف و لوازم آشپزخانه 7%
لوازم دکوری و تزئینی 10%
مبلمان 10%

نحوه قطع همکاری با چیدمانک

در مواقعی که فروشندگان تمایل قطع همکاری را داشته باشند میتوانند از طریق تماس با واحد پشتیبانی این موضوع را مطرح کرده و درخواست غیر فعال سازی حساب کاربری فروشندگی را داشه باشند. این غیر فعالسازی میتواند بصورت موقتی و یا دائمی باشد. در این صورت پس از ثبت و بررسی درخواست و نهایتا غیر فعالسازی حساب کاربری، تسویه حساب مالی طبق روال عادی انجام خواهد شد. توجه داشته باشید که محصولات ایجاد شده از سمت فروشنده قابل حذف شدن نمیباشد و فروشندگان فقط میتوانند به وضعیت ناموجود تغییر وضعیت دهند.

دیدگاهتان را بنویسید